Besa publikoi videon e Elvanës dhe të gjithë u shkrimë së qeshuri – AlpeGossip
Besa publikoi videon e Elvanës dhe të gjithë u shkrimë së qeshuri

Besa publikoi videon e Elvanës dhe të gjithë u shkrimë së qeshuri

Tashmë jemi mësuar që këngëtaren Elvana Gjata ta shohim veçse me projekte muzikore të suksesshme, të na kënaqë edhe me video gazmore që na bën të qeshim me lot.

Mesa duket Elvana nuk e bën këtë gjë vetëm për ne, por edhe miqtë e saj argëtohen me videot dhe shakatë e saj. Këtë gjë na e ka treguar sot këngëtarja Besa Kokëdhima, me të cilën Elvana ka një lidhje të ngushtë miqësore.

Në videon që Besa ka postuar në Instastory duket se Elvana po përshendet fansat e mikeshës së saj që e presin atë të publikojë ndonjë projekt të ri.

“Hë, po prisni Besën eee”? – dëgjohet teksa thotë Elvana në video dhe në fund bën një mimikë qesharake.

Në fakt ne mezi po presim të shohim momente të tjera qesharake nga këngëtarja e hitit “Mike”.