“TË RANË BREKËT O…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“TË RANË BREKËT O…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“TË RANË BREKËT O…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka ndarë një foto në faqen e saj në instagram dhe ndodhet në Gjermani. Veshur me ngjyra të errta, ku kryeson ngjyra e zezë dhe stil i gjerë. Një nga ndjekësit e saj i ka thënë: “Te ran breket o seksi”.

 

Noizy ndërkohë është duke kaluar disa momente relakuese në një ambjent të ngrohtë, ka ndarë me fansat e tij n jë video që është duke u zhytur në pishinë. Nga komentet e lëna në postim na tërhoqi vëmendjen komenti i mëposhtëm: “E ke koken si spiranc anije”. Mesa duket e ka parë me aq detaje zhytjen e Noizy-t dhe ka bërë një krahasim të tillë.

Roza Lati ka pozuar një foto në të cilën ngjan shumë me Marlyn Monroe, me bikutina në kokë, me një makiazh të kuruar deri në hollësi, me buzët e kuqe dhe me dekoltenë e hapur ka realizuar një foto tepër tunduese. Por ka dhe nga ata që sju ka pëlqyer aspak kjo pamje e Rozës dhe kanë lënë komente jo vlerësuese, si: “Je zgjuar nga vorri mj, staforollah”.