“SILIKON DHE BOTOKS”/ Trejsi Sejdini zbulon të vërtetën dhe “do të habiteni”: (FOTO) – AlpeGossip
“SILIKON DHE BOTOKS”/ Trejsi Sejdini zbulon të vërtetën dhe “do të habiteni”: (FOTO)

“SILIKON DHE BOTOKS”/ Trejsi Sejdini zbulon të vërtetën dhe “do të habiteni”: (FOTO)

Trejsi Sejdini, modelja që u bë shumë e njohur nga videot virale të sherreve, po përgatitet për “Miss Universe” i cili do të mbahet pas disa javësh e ku bukuroshja do përfaqësojë vendin tonë.

Gjatë këtyre ditëve Trejsi po poston shpesh foto në Instagram nga setet fotografike e në fotot e fundit vë në pah bukurinë e saj e jo format trupore.

Ajo shpesh herë është akuzuar për operacione plastike apo ndërhyrje të tjera, por nëpërmjet një postimi në Instagram.

Trejsi ka mbyllur “gojët e liga” duke thënë se është totalisht natyrale, po botoks, pa operacione plastike dhe pa silikon. Madje ajo shkroi se i pëlqen shumë vetullat e saj.