Pa të brendshme dhe me dorën tek vithet/ Këngëtarja e njohur “tërbon” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
Pa të brendshme dhe me dorën tek vithet/ Këngëtarja e njohur “tërbon” rrjetin (FOTO)

Pa të brendshme dhe me dorën tek vithet/ Këngëtarja e njohur “tërbon” rrjetin (FOTO)

Artistja me famë botërore ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe ka treguar edhe njëherë se është e pamposhtur përsa u përket aseteve fizike. Jennifer Lopez është shfaqur pothuajse e zhveshur me një fustan jeshil.

Jennifer Lopez është quajtur një ‘bishë’ e vërtetë përsa u përket formave fizike. Ajo është një artiste mjaft e talentuar, por përveç kësaj nuk mund të mos vëmë re që asetet e 49-vjeçares janë perfekte.

Së fundmi këngëtarja e njohur ka publikuar një foto në Instagram. J Lo shihet teksa ka veshur një fustan të gjatë jeshil, poshtë të cilit nuk mbante asgjë, që vë në pah format e saj. Me dorën tek vithet, Lopez duket mjaft seksi. Kanë qenë të shumta komentet e bëra në foto që tregonin admirim ndaj fizikut që aktorja ka arritur të ruajë pavarësisht viteve që kalojnë.