Shikoni si e mbështet Miriami bashkëshortin e saj para koncertit (FOTO) - AlpeGossip
Shikoni si e mbështet Miriami bashkëshortin e saj para koncertit (FOTO)

Shikoni si e mbështet Miriami bashkëshortin e saj para koncertit (FOTO)

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë ndër çiftet më simpatike të estradës. Këto ditë, Albani ka paralajmëruar një koncert të cilin do ta mbajë në “Pallatin e Kongreseve” në Tiranë, shkruan lajmi.net.

Koncerti “Hapësira e një ëndrre” do të mbahet tri ditë rresht (2, 3, 4 mars) dhe tashmë kanë filluar edhe provat për të.

Këngëtari ka publikuar vazhdimisht imazhe nga përgatitjet që po bëhen për koncertin që e konsideron shumë të rëndësishëm për karrierën e tij. Ndërsa, është Miriami ajo e cila po i qëndron vazhdimisht afër atij dhe këtë gjë e tregojnë më së miri edhe fotot e fundit që ajo shpërndau në rrjete sociale.