RRËFEN AVENTURËN E ÇMENDUR/ Noizy: Për 24 orë kam vizituar 6 shtete – AlpeGossip
RRËFEN AVENTURËN E ÇMENDUR/ Noizy: Për 24 orë kam vizituar 6 shtete

RRËFEN AVENTURËN E ÇMENDUR/ Noizy: Për 24 orë kam vizituar 6 shtete

Ai është një nga reperat më të kërkuar të dy dekadave të fundit. Po flasim për reperin shqiptar Noizy, i cili në një intervistë për Jonidas’Room ka thënë se udhëton pafund.

“Më ka qëlluar që për 24 orë të jem në 6 shtete, kam qenë në Malmo, kam marrë trenin deri në Danimarkë, pastaj nga aty në Austri, Kosovë, Shqipëri dhe në 6 mëngjesit kam mbërritur në Itali”, ka thënë Noizy, i cili ka pohuar se shpesh me këtë fluks pune humbet shumë avionë dhe shumë pak koncerte.