“DO LUANI MENDSH”/ Brenda shtëpisë luksoze që Kim Kardashian mori dhuratë nga bashkëshorti i saj – AlpeGossip
“DO LUANI MENDSH”/ Brenda shtëpisë luksoze që Kim Kardashian mori dhuratë nga bashkëshorti i saj

“DO LUANI MENDSH”/ Brenda shtëpisë luksoze që Kim Kardashian mori dhuratë nga bashkëshorti i saj

Kanye West i ka dhuruar bashkëshortes së tij dhuratën ideale për këto festa. Një shtëpi gjigande në Miami, me vlerë prej plot 14 milion dollarësh.

Super shtëpia “Faena House” është 437 metra katrorë dhe gjendet në ndërtesën 18 katshe në afërsi të plazhit. Një pamje përrallore, dhoma gjigande, arredim modern, pishinë, gjelbërim, kjo është padyshim “vila e ëndrrave”.

Më poshtë gjeni fotot brenda shtëpisë luksoze të Kim Kardashian.