Ameli në gjurmët e prindërve! Mami Miriam e mbështet në pasionin e ri (FOTO) – AlpeGossip
Ameli në gjurmët e prindërve! Mami Miriam e mbështet në pasionin e ri (FOTO)

Ameli në gjurmët e prindërve! Mami Miriam e mbështet në pasionin e ri (FOTO)

Vogëlushja e këngëtarëve Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, me sa duket ka dëshirë të ndjekë gjurmët e prindërve.

Në një foto të fundit që Miriami ka postuar në Instagram, vajza shihet e ulur pranë një pianoje duke tentuar të dhurojë disa tinguj.

Pranë i qëndron e ëma e saj, Miriam, e cila po e mbështet në pasionin e ri të vajzës.

Pas publikimit të klipit kushtuar vajzës, “Dhurata”, të gjithë e u njohën me talentin në këndim të vogëlushes, zëri i ëmbël i së cilës dëgjohej në fund të këngës.

Epo ka kujt t’i ngjajë apo jo!

👩‍👧

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on