Capital T bënë këtë veprim pa të keq/ Shihni si ”e masakrojnë” fansat (FOTO) – AlpeGossip
Capital T  bënë këtë veprim pa të keq/ Shihni si  ”e masakrojnë” fansat (FOTO)

Capital T bënë këtë veprim pa të keq/ Shihni si ”e masakrojnë” fansat (FOTO)

Reperi i njohur Capital T ka korrur suksese që prej kohës kur u shfaq për herë të parë në skenat shqiptare. Këngët e tij arrijnë miliona klikime, ndërsa ftesat për koncerte i kanë dhënë mundësinë të lëvizë në çdo vend ku Ka shqiptarë. Si gjithmonë i veçantë në stil dhe muzikë, Capital T premton vetëm hite dhe sukses. Por diçka ka shkuar keq ditën e sotme për të. Reperi i njohur ka publikuar një video ku shfaqej duke ecur në makinë, por anash vijave të bardha në rrugë qëndronte një person duke pritur.

Pikërisht lidhur me këtë, shumë fansa i kanë shkruar atij se pse nuk ka respektuar këmbësorët dhe Kapo na e ka treguar me anë të postimeve në instastory.

Mirëpo ka edhe nga ata fansa që i kanë dërguar mesazhe pozitive, të tipit: “a m’kishe dhon përparësi” apo “hajde më shkel në vija të bardha”, të cilat ai i ka publikuar në instastory.