Një trup seksi dhe i tonifikuar/ Lori Hoxha tregon sekretin (FOTO) - AlpeGossip
Një trup seksi dhe i tonifikuar/ Lori Hoxha tregon sekretin (FOTO)

Një trup seksi dhe i tonifikuar/ Lori Hoxha tregon sekretin (FOTO)

Tashmë kemi mësuar shumë sekrete për jetën private të personazheve publikë që nga momenti kur Instagram lançoi opsionin e fundit “Ask a question.” Herë pas here personazhet zgjedhin t’u përgjigjen pyetjeve të ndjekësve,për gjëra që nuk i dinim më përpara. Lori Hoxha ka bërë një seancë pyetje-përgjigje dje në Instagram, ku zbuloi disa të reja për veten, madje edhe për fizikun që ka.

Fashionistja na tregoi se nuk qëndron vetëm palestra pas trupit të saj të tonifikuar. Ajo nuk është se i përkushtohet shumë trajnimit fizik për të pasur një trup të tillë, por thotë se është krejt gjenetike.

“Si i mban abs’at e tu në formë”? e ka pyetur në fans!

“Ju betohem se është vetëm gjenetike”, ka thënë Lori, në përgjigjen e saj.