TRENDI I FUNDIT/ Syzet e reja të Lori Hoxhës nuk kushtojnë aq sa menduat ju! – AlpeGossip
TRENDI I FUNDIT/ Syzet e reja të Lori Hoxhës nuk kushtojnë aq sa menduat ju!

TRENDI I FUNDIT/ Syzet e reja të Lori Hoxhës nuk kushtojnë aq sa menduat ju!

Ditën e djeshme, Lori Hoxha postoi në “Insta story” dhuratën e radhës nga një prej optikave të qytetit.

Ato ishin as më shumë e as më pak, një prej modeleve më “in” të “Balenciagës”. Siç shihet, ato kanë edhe emrin e markës kudo në skelet që edhe po të duash ti, mos ti harrosh.

Ndonëse siç e permendem ishin dhuratë, çmimi i tyre real nuk është aq i “kripur” sa jemi mësuar nga marka apo qoftë edhe nga aksesorët që preferon e zgjedh trashëgimtarja e “TCH”, Lori Hoxha.

Ato kushtojnë (me ulje) vetëm 184 euro, e gjithsesi duhet ta pranojmë se janë fine dhe Lorit i shkojnë shumë! AlpeGossip.al