3 KORRIK DHE GAFORRE/ Tre Vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin (VIDEO+FOTO) – AlpeGossip
3 KORRIK DHE GAFORRE/ Tre Vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin (VIDEO+FOTO)

3 KORRIK DHE GAFORRE/ Tre Vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin (VIDEO+FOTO)

Butrint Imeri, Getoar Selimi dhe Barbara Dini festojnë sot në 3 korrik ditëlindjen në një ditë. 

Të lindur në një datë por me mosha të ndryshme, sot Butrint Imeri mbush 24-vjeç, Getoar Selimi 37-vjeç dhe Barbara Dini 33-vjeç.

Mirëpo të tre këta këngëtarë shumë të dashur për publikun  përveçse ditën e lindjes e kanë të përbashkët, kanë edhe shënjën e horoskopit gjithashtu. Janë të tre gaforrja. Ata janë të ndjeshëm, të dashur dhe familjar. Por si të gjithë dhe gaforret kanë anën e tyre të errët, që më shumë se e errët është dramatike.

Nuk kanë reshtur urimet nga fansat dhe të afërmit e këngëtarëve, të cilat ata i kanë postuar edhe në “Insa Storyn” e tyre.

Getoar Selimi ka marrë nga Marina një surprizë të mrekullueshme, një tortë ku shihet këngëtari i mbështetur në një shishe shampanje me gotën në dorë, një pamje gati e njëjtë me atë që shfaqet në klipin e ri me Majk.

View this post on Instagram

Eshte Ujku eshte Ujku …

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

 

Ndërsa Butrint Imeri ka postuar një storu ku shkruaj ” Unë jam 24″.

No description available.

View this post on Instagram

diçka ka t're 🙂

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Ndërsa Barbara Dini ka postuar një foto me tullumbace ku shkruhet “Shumë urime për mua”.

View this post on Instagram

😍😍😍 #birthdaygirl

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini) on

View this post on Instagram

🌹

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini) on

Alpe.Gossp.al