ADELINA TAHIRI SUPER SEKSI/ Këngëtarja tregon format trupore dhe i mahnit të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
ADELINA TAHIRI SUPER SEKSI/ Këngëtarja tregon format trupore dhe i mahnit të gjithë (FOTO)

ADELINA TAHIRI SUPER SEKSI/ Këngëtarja tregon format trupore dhe i mahnit të gjithë (FOTO)

Adelina Tahiri rrëmbeu vëmendjen me fotografitë e realizuara në bikini.

Njëra ndër këngëtaret më të njohura të estradës, Adelina Tahiri, gjithmonë përkujdeset për fizikun e saj.

Se ka linja perfekte trupore e dëshmojnë edhe fotografitë e realizuara me bikini, ku ajo shfaqet mjaft tërheqëse.

Andaj, me të drejtë mund të cilësohet si njëra ndër femrat më tërheqëse të estradës.

Adelina ka punuar shumë për të rikthyer format e trupit pas lindjes së djalit, Jonit, duke arritur që në një kohë shumë të shkurtër të bëhet në super formë.