Kylie Jenner fotografohet pas lindjes! Ja si duket… (FOTO) – AlpeGossip
Kylie Jenner fotografohet pas lindjes! Ja si duket… (FOTO)

Kylie Jenner fotografohet pas lindjes! Ja si duket… (FOTO)

Shumë herë u raportua për shtatzëninë e saj por ajo asnjëherë nuk e bëri të ditur madje arriti ta mbajë të fshehur për mrekulli deri në lindje.

Kylie Jenner e cila u bë nënë e një vajze të cilën e quajti ‘Stormi’ duket mëse në formë edhe pas lindjes.

Paparacit kanë arritur që më në fund ta fotografojnë atë përderisa duket për mrekulli.

Duhet shtuar se Kylie për një javë rresht arriti të jetë e para në mediat rozë dhe në rrjetet sociale sa i përket lindjes së saj.