PALETA E NGJYRAVE MË “IN” TË VJESHTËS/ Ja aksesorët dhe veshjet që na duhen në çdo nuance – AlpeGossip
PALETA E NGJYRAVE MË “IN” TË VJESHTËS/ Ja aksesorët dhe veshjet që na duhen në çdo nuance

PALETA E NGJYRAVE MË “IN” TË VJESHTËS/ Ja aksesorët dhe veshjet që na duhen në çdo nuance

Vjeshta sapo ka zbarkuar dhe të gjitha vajzat me siguri janë gati të ndërrojnë garderoben dhe t’i përshateten ngjyrave dhe modeleve të reja të sezonit. Këtë vit kafja e tokës, grija e errët apo e zeza duket se e kanë humbur vëmendjen dhe i kanë lënë vendin disa ngjyrave mjaft të bukura, poe që nuk jemi mësuar t’i shohim gjatë vjeshtës.

Dhe ky është momenti të hapni mirë sytë dhe veshët e të njiheni me ngjyrat më “In” të këtij sezoni.

1.Ngjyra e verës së kuqe

2.E kuqe e ndezur

3.Blu e ndezur

4.Ngjyra e verdhë

5.Ngjyra jeshil ulliri

 

6.Ngjyrë tulle

7.Ngjyrë vjollcë

8.Lejla pastel

9.E verdhë limoni

10.Ngjyrë gurkali