“KA QENË I LIDHUR ME SHOQEN E NGUSHTË…”/ Fationi për Meritonin: Ai legeni la të kuptohej sikur Erjola… – AlpeGossip
“KA QENË I LIDHUR ME SHOQEN E NGUSHTË…”/ Fationi për Meritonin: Ai legeni la të kuptohej sikur Erjola…

“KA QENË I LIDHUR ME SHOQEN E NGUSHTË…”/ Fationi për Meritonin: Ai legeni la të kuptohej sikur Erjola…

Gjatë një bisede me Rike Roçin dhe Sara Karajn, Fation Kuqari ofendon Meriton Mjekiqin duke i thënë “legen”. Ai po komentonte debatin që moderatori pati me Erjola Doçin, ku la të nënkuptohej se ata kanë flirtuar me njëri-tjetrin.

Pjesë nga biseda:

Fationi: Ai legeni e la të nënkuptohej sikur ajo e kishte ngacmuar kastile. Por ai legeni ka qenë me shoqen e ngushtë i lidhur jashtë. E kupton si dukesh si plehrë? E bënte qëllimisht, ai është legen, duhet të dalë jashtë

Rike: Nuk u përgjigj

Fationi: Ai është legen, të njëjtën gjë ka bërë edhe me ty. Po me ty është tjetër gjë. Po ai është ligen dhe do ta kuptoni shumë qartë.

Rike: Si është tjetër gjë, ajo që më përmendi ai

Fationi: Ja ke lejuar vetë