PREJ VITESH NË MUZIKË/ Alban Ramosaj jep lajmin e befasishëm për fansat – AlpeGossip
PREJ VITESH NË MUZIKË/ Alban Ramosaj jep lajmin e befasishëm për fansat

PREJ VITESH NË MUZIKË/ Alban Ramosaj jep lajmin e befasishëm për fansat

Alban Ramosaj është një ndër këngëtarët më të njohur e të dashur për publikun shqiptar, këngët e të cilit janë pritur mirë nga audienca dhe janë kthyer në hite.
Ai ka krijuar një karrierë të suksesshme në muzikë, por mesa duket s’do ti lërë me kaq pasionet e tij. Shumë shpejt, Albanin do t’a shohim aktor dhe këtë lajm e ka ndarë me ndjekësit e tij në Instagram.

“Është e vërtetë që do të shohim në aktrim së shpejti?”- e pyet një ndjekës Albanin, i cili e ka konfirmuar me “Po” pyetjen e tij.