“NATA E MAGJISHME”/ Surprizat e ditëlindjes nuk mbarojnë për Anxhelën! Kësaj here shfaqet në…(FOTO) – AlpeGossip
“NATA E MAGJISHME”/ Surprizat e ditëlindjes nuk mbarojnë për Anxhelën! Kësaj here shfaqet në…(FOTO)

“NATA E MAGJISHME”/ Surprizat e ditëlindjes nuk mbarojnë për Anxhelën! Kësaj here shfaqet në…(FOTO)

Modelja seksi Anxhela Martini ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjete sociale momente nga ditëlindja e saj dhe surprizave që bashkëshorti kishte përgatitur për të.
Përveç organizimeve gjatë ditës Dragosi është kujdesur që edhe nata të jetë e magjishme për Anxhelën.

Ajo ka publikuar një foto ku në plazh shfaqet një instalim mjaft i madh ku shkruan: “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime.” Dragosi tregohet gjithnjë mjaft romantik dhe detajist për të kënaqur bashkëshorten e tij me origjinë shqiptare.