“NUK E REFUZOJA DOT”/ Einxhel Shkira tregon ofertën që i bëri Edi Manushi (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E REFUZOJA DOT”/ Einxhel Shkira tregon ofertën që i bëri Edi Manushi (FOTO)

“NUK E REFUZOJA DOT”/ Einxhel Shkira tregon ofertën që i bëri Edi Manushi (FOTO)

Pas shumë kohësh larg ekranit, Einxhel Shkira u rikthye këtë vit si një showgirl plot sharm në programin “E diell”. Në një intervistë për “Panorama”, Einxhel është shprehur se nuk mund ta refuzonte ofertën e Edi Manushit.

“Pushoja aq shumë gjatë javës sa kur vinte e diela me ishin mërzitur të gjitha, e më punohej (qesh). Përtej shakave, kjo ishte një ofertë që Edi Manushi nuk me la asnjë opsion për ta refuzuar dhe jam e lumtur që e mora këtë vendim, sepse po e shijoj të dielën më shumë se kurrë!

E parë nga jashtë bota e televizionit është shumë më e lehtë dhe më e bukur. E jetuar nga brenda është shumë e lodhshme dhe e vështirë, por kënaqësia që të jep ia vlen të sakrifikosh ca ditë të lodhshme e net pa gjumë!”, është shprehur Einxhel.