"I QAN ZEMRA PËR DOMATE"/ Bes Kallaku: Të gjithë në Venezia bojnë foto në San Marco, unë te San Pomodoro - AlpeGossip
“I QAN ZEMRA PËR DOMATE”/ Bes Kallaku: Të gjithë në Venezia bojnë foto në San Marco, unë te San Pomodoro

“I QAN ZEMRA PËR DOMATE”/ Bes Kallaku: Të gjithë në Venezia bojnë foto në San Marco, unë te San Pomodoro

Çifti mjaft i preferuar për publikun Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj aktualisht kanë udhëtuar drejt Venenzias për realizmin e një videoklipi.

Xhensila pritet të sjellë një bashkëpunim me Pirro Çakon po rmegjithatë kanë vendosur ta shijojnë qytetin  edhe si turistë.

Teksa argëtohen Bes Kallaku me humorin e tij karakterizuar publikoi një foto që i shkriu të gjithë s1% qeshuri:

“Të gjithë në Venezia bojnë foto në San Marco, unë te San Pomodoro”, shkruajti ai krahas fotos në cilën gjendje pranë domateve, që janë të preferuarat e tij. /AlpeNews.al