Viola Spiro na përshëndet nga “Java e modës në Milano”! (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Viola Spiro na përshëndet nga “Java e modës në Milano”! (FOTO+VIDEO)

Viola Spiro na përshëndet nga “Java e modës në Milano”! (FOTO+VIDEO)

Është një nga bukuroshet e ekranit për të cilën është shkruar gjatë.
Por mesa duket bukuroshja korçare Viola Spiro ka bërë sërish të flitet për të edhe këtë herë.

Ajo gjendet në Milano dhe pikërisht në “Javën e Modës”. Viola ka publikuar në rrjete sociale foto dhe video në të cilën tregon atmosferën e një prej eventeve më të rëndësishme të modës.

Kohët e fundit ajo ka qenë në qendër të vëmendjes pas arrestimit në Itali të të dashurit të saj Valentin Selaj për trafik droge.

#annakikishow #milanfashionweek

A post shared by V (@violaspiro) on