PASI E BËNË PËR NJË LEK PËR TRADHËTINË/ Shoqes së Kylie-t i buzëqesh fati, i ofrohet… – AlpeGossip
PASI E BËNË PËR NJË LEK PËR TRADHËTINË/ Shoqes së Kylie-t i buzëqesh fati, i ofrohet…

PASI E BËNË PËR NJË LEK PËR TRADHËTINË/ Shoqes së Kylie-t i buzëqesh fati, i ofrohet…

 

Jordyn Woods ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë pasi u zbulua skandali i tradhëtisë mes saj dhe Tristan Thompsonit, partnerit të Khloe Kardashian.

 

Familja Kardashian i ka prishur marrëdhëniet me Jordyn edhe pse kjo është munduar të justifikohet.

Por pavarësisht kësaj, me këtë që ndodhi Jordyn ka marrë famë të madhe të cilën siç duket duan ta përdorin edhe kompanitë.

 

“The Sun” bën të ditur se Jordyn është kontaktuar nga shumë kompani dhe i është ofruar gjithashtu të ketë emisionin e vetë.