Arrin në 11 milion ndjekës në INSTAGRAM/ DUA LIPA me lot në sy shprehet se…(FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Arrin në 11 milion ndjekës në INSTAGRAM/ DUA LIPA me lot në sy shprehet se…(FOTO/VIDEO)

Arrin në 11 milion ndjekës në INSTAGRAM/ DUA LIPA me lot në sy shprehet se…(FOTO/VIDEO)

Miliona fansa nëpër botë, këngë që janë shëndërruar në hite dhe koncerte në të katërt anët e globit.

Dua Lipa pa dyshim që është një nga vajzat më të famshme me origjinë shqiptare dhe po vazhdon të jetë një nga yjet e muzikës më të pëlqyer në Britani të Madhe por jo vetëm.
Ajo është duke i prirë top listës në Britani me këngën e saj të fundit “One Kiss” në bashkëpunim me Calvin Harrisin. Tashmë ajo ka arritur të kap majat, së fundmi AlpeNews ka vënë re se ka arritur ne 11 milionë fansa

Por ajo çka të bie në sy është postimi i saj në Instagram ku me anë të një video shohim reagimi i këngëtares, e cila me lot në sy shkruan: “Si ndihem un kur shikoj që 11 milion nga ju më ndjekin mua”/ AlpeNews.al

Mood when I saw 11 million of you are following me!!! 😭❤️😭❤️😭

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on