“MË FAL PËR MISHIN E KËPUTUR”/ Klea Huta tregon si shkatërroi momentin romantik me Elgitin – AlpeGossip
“MË FAL PËR MISHIN E KËPUTUR”/ Klea Huta tregon si shkatërroi momentin romantik me Elgitin

“MË FAL PËR MISHIN E KËPUTUR”/ Klea Huta tregon si shkatërroi momentin romantik me Elgitin

Klea Huta dhe Elgit Doda janë kthyer në çiftin më të njohur e të komentuar të showbizit shqiptar, gjithçka rreth të cilëve përbën interes për publikun.

Herë pas here, ata publikojnë poza të ëmbla e romantike në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe një pozë të tillë kanë tentuar t’a bëjnë edhe sot, por pa sukses.

Në foton e publikuar në Instastory, Klea ka treguar momentin epik kur Elgiti nuk ka mundur t’a mbajë dot në krahë.

“Epo gjithë ky peisazh, Gjithë kjo kohë e bukur. Do të bësh një foto romantique dhe befas, ai kupon që je bërë sa një derr. Më fal për mishin e këputur shpirt”, shkruan Klea me humor krahas postimit.