DITËLINDJET E 27 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA QUENTIN JEROME TARANTINO DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 27 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA QUENTIN JEROME TARANTINO DERI TE…

DITËLINDJET E 27 MARSIT/ KUSH FESTON SOT NGA QUENTIN JEROME TARANTINO DERI TE…

Data shënon 27 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Quentin Jerome Tarantino 55 vjeç (Shkrimtar)

Holliday Grainger  30 vjeç (Aktore)

Pauley Perrette  49  vjeç  (Aktore)

Nathan Fillion 47 vjeç (Aktor)

Elizabeth Mitchell 48 vjeç (Aktore)

Stephen Dillane 61 vjeç (Aktor)

Rosabell Laurenti Sellers  22 vjeç (Aktore)

Takisa Soto 41 vjeç (Aktore)

Fergie     43 vjeç (Këngëtare)

Brenda Song 30 vjeç (Aktore)