ME PËRKËDHELJE E BIKINI/ Ish-Velina Elisabetta Canalis kthehet në Bahamas (FOTO) – AlpeGossip
ME PËRKËDHELJE E BIKINI/ Ish-Velina Elisabetta Canalis kthehet në Bahamas (FOTO)

ME PËRKËDHELJE E BIKINI/ Ish-Velina Elisabetta Canalis kthehet në Bahamas (FOTO)

Përkëdhelje në plazh me vajzën e saj Skyler Eva, shaka me burrin Brian Perry dhe miqtë. Dhe ish-Velina këtë herë edhe tejkalon frikën nga peshkaqenët

 

Elisabetta Canalis kthehet në Bahamas, një nga vendet e saj të preferuara. Ish Velina është në pushime me bashkëshortin e saj Brian Perri, vajzën Skyler Eva dhe disa miq. Super atletike, super sexy.

 

Përkëdhelje dhe banjo dielli – Luaj në lisharës, përqafime në plazh me bjonden e saj të vogël, zhytje dhe banjo dielli, xhiro me motouji, shaka mes miqve dhe burrit të saj. Elizabeta tregon një fizik të përkryer dhe … muskujt.