HOROSKOPI I DASHURISË/ Kush do të jenë shenjat më me fat këtë fundjavë? – AlpeGossip
HOROSKOPI I DASHURISË/ Kush do të jenë shenjat më me fat këtë fundjavë?

HOROSKOPI I DASHURISË/ Kush do të jenë shenjat më me fat këtë fundjavë?

BINJAKËT

Të luash nën çarçafë, për ty është diçka sublime.

DEMI

Marsi të çon drejt një lodhje shumë të këndshme fizike, që vjen si rezultat i fundjavës pasionale me partnerin/en.

UJORI

Hëna e zezë dhe Afërdita ndezin dhe kënaqin këtë fundjavë dëshirat e tua më të ndaluara!

VIRGJËRESHA

Pas paraqitjes tënde të ftohtë, fshihet një dëshirë e zjarrtë.