“ASKUSH NUK MUND TA KUPTOJË DASHURINË…”/ Stresi dhe Kejsi humbin një pjestar të familjes (FOTOT) – AlpeGossip
“ASKUSH NUK MUND TA KUPTOJË DASHURINË…”/ Stresi dhe Kejsi humbin një pjestar të familjes (FOTOT)

“ASKUSH NUK MUND TA KUPTOJË DASHURINË…”/ Stresi dhe Kejsi humbin një pjestar të familjes (FOTOT)

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj, ose siç e njohim të gjithë Stresi ka ndarë ditën e sotme me ndjekësit e tij një lajmë të hidhur, pasi ditën e sotme qeni i tij, Dei, ka ngordhur.

Stresi ka ndarë me njekësit e tij, disa foto në ‘Instagram’, ku shihet qeni i tij i bardhë Dei në arkivol.

Si duket këngëtari e ka përjetuar shumë keq vdekjen e qenushit.

Në një postim në këngëtari shkruan: “Askush s’mund ta kuptojë dashurinë apo dhimbjen për të, vetëm kush e ka provu vet”.

Si duket të njëjtën dhimbje ka ndjerë edhe bashkëshorja e Stresit, Kejsi pasi ka ndarë disa foto në Instagram, ku i ka shoqëruar edhe me emoij duke qarë.

“Shoku më i mirë” shkruan Kejsi në një foto, teksa shihet me qenushin Dei.

Screenshot_10.pngScreenshot_9.png

Screenshot_11.png