E PUSHOI ALBI NAKO NGA PUNA? Graciano e paska takuar koreografin dhe gjithçka ka qenë një keqkuptim i madh – AlpeGossip
E PUSHOI ALBI NAKO NGA PUNA? Graciano e paska takuar koreografin dhe gjithçka ka qenë një keqkuptim i madh

E PUSHOI ALBI NAKO NGA PUNA? Graciano e paska takuar koreografin dhe gjithçka ka qenë një keqkuptim i madh

Graciano Tagani ka sqaruar më në fund largimin nga trups e baletit të Albi Nakos, ku ka punuar për rreth 7 vite.

Kohë më parë, i revoltuar ai tha se u pushua nga puna me një mesazh. Mirëpo i ftuar mbrëmjen e së shtunës në “Mos i fol shoferit” në Ora Neës Graciano tha se ka komunikuar me koreografin dhe pushimi nga puna ka ndodhur pas një keqkuptimi.

Graciano Tagani: Nuk jam më i mërzitur se gjërat janë qetësuar.

Rudina Dembacaj: Është e vërtetë që të erdhi Albi Nako të takoi?

Graciano Tagani: Jam takuar me Albin dhe kaq. Tjerat ti thotë kamarieri. Ne u takuam, folëm për problemet, më në fund u sqarova për largimin tim nga puna, që ishte një keqkuptim.

Rudina Dembacaj: Pse të kishte hequr?

Graciano Tagani: Kishte qenë një keqkuptim i madh. Gjërat më mirë që ndodhën kështu.

Këtu e përfundoi bisedën me Albin duke thënë se vazhdojnë të komunikojnë, por nuk dëshiroi të japë detaje të tjera.