Së shpejti do të bëhet baba/ Mozzik bën ndryshimin drastik në jetën e tij (FOTO) – AlpeGossip
Së shpejti do të bëhet baba/ Mozzik bën ndryshimin drastik në jetën e tij (FOTO)

Së shpejti do të bëhet baba/ Mozzik bën ndryshimin drastik në jetën e tij (FOTO)

Së fundmi reperi i njohur Mozzik dhe e dashura e tij Loredana janë përfolur kaq shumë se do të bëhen prindër.

Ndërkohë që aludimet që kanë filluar prej muajsh vazhdojnë, Mozzik tashmë jeton jashtë trojeve shqiptare pranë Loredanës.

Dhe ishte pikërisht kjo ajo që ndezi dhe më shumë spekulimet se Mozzik do të bëhet së shpejti baba.

Dhe së fundmi duket se reperi ka vendosur të ndryshojë diçka në përditshmërinë e tij.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, Mozzik na ka treguar se ka filluar vrapin.

Ndoshta po përgatitet për angazhimet që e presin edhe si baba por edhe me koncertet të cilat ai ka premtuar që do të jenë të shumta që prej janarit.