I BËN BASHKË VAJZA E DEPUTETIT/ Stresi “hap zemrën” para Metës (FOTO) – AlpeGossip
I BËN BASHKË VAJZA E DEPUTETIT/  Stresi “hap zemrën” para Metës (FOTO)

I BËN BASHKË VAJZA E DEPUTETIT/ Stresi “hap zemrën” para Metës (FOTO)

Reperi shqiptar ka publikuar një foto krahas Presidentit. Stresi shprehet për Ilir Metën se është një njeri me virtyte dhe vlera.
Reperi shqiptar Stresi ka qenë mbrëmjen e kaluar i pranishëm në dasmën e vajzës së deputetit të LSI-së, Agron Çela. Ky i fundit ka bërë bashkë figura të rëndësishme të politikës me rastin e martesës së vajzës së tij. Reperi ishte i shoqëruar nga e fejuara e tij Kejsi.

Mirëpo pak orë pas dasmës Stresi ka publikuar një foto krah Presidentit Ilir Meta. “Nder Dhe Mirenjohje Per Presidentin E Rrepublikes Se Shqiperise Nje Burre Me Virtyte Te Rralla .Gjithashtu I Uroj Deputetit Tone Te Dashur Gon Çela Vetem Suksese Te Metejshme Dhe Ti Trashegohet Vajza Perjet .Me Rrespekt,”- shkruan reperi.