Tronditet rrjeti: Vajza e Sabianit tregon të pasmet bombastike: Më shiko sa e bekuar jam… – AlpeGossip
Tronditet rrjeti: Vajza e Sabianit tregon të pasmet bombastike: Më shiko sa e bekuar jam…

Tronditet rrjeti: Vajza e Sabianit tregon të pasmet bombastike: Më shiko sa e bekuar jam…

Keisi Medini, vajza e Sabianit, këngëtarit shumë të dashur për shqiptarët, është kthyer në një nga modelet më të komentuara të showbizit shqiptar e cila tërheq shumë vëmendjen me postimet në rrjete sociale.

Dhe sot nuk kishte si të mos tërhiqte sërish vëmendjen foto e saj e fundit e postuar në Instagram.

Keisi ka kthyer shpinën, qëndron para derës së makinës luksoze, e veshur me streçe duke treguar kështu të pasmet bombastike dhe ka një mesazh për ata që flasin prapa krahëve të saj.

“Vazhdo të flasësh për mua, pas shpinës sime dhe shiko si Zoti më bekon para fytyrës tënde”, shkruan Keisi e cila ka marrë dhjetra komplimenta nga ndjekësit.