“DO I PUTHJA KËMBËT VJEHRRËS”/ Kush janë ARTISTËT e huaj që kërkojnë partnerë shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
“DO I PUTHJA KËMBËT VJEHRRËS”/ Kush janë ARTISTËT e huaj që kërkojnë partnerë shqiptare (FOTO)

“DO I PUTHJA KËMBËT VJEHRRËS”/ Kush janë ARTISTËT e huaj që kërkojnë partnerë shqiptare (FOTO)

Rastet e martesave ndërmjet kombësive të ndryshme janë të shumta edhe në Shqipëri.

Madje jo rrallë herë të huajt kërkojnë që partnerët e tyre të kenë origjinë shqiptare në bazë të preferencave të tyre personale.

Madje ata i kanë bërë edhe publike preferencat e tyre duke kërkuar kështu publikisht partnerin në origjinën shqiptare.

Këto preferenca mund të kenë lindur pasi kanë vizituar Shqipërine, janë njohur me kulturën apo pasi mund të kenë pasur të bëjnë me shqiptarë.

AlpeNews.al ju njeh me disa nga artistët e huaj të cilët kanë shprehur dëshirën e tyre për të pasur partner shqiptarë:

Cliqme 

Teksa kërcen vallen e Rugovës reperi i huaj i cili më parë ka bashkëpunuar me Capital T, tregon se kërkon nuse shqiptare:

Lamar Al-Koismi

Këngëtarja marokene e cila ka bashkëpunuar me këngëtarin Marsel Ademi, e ftuar në një emision u shpreh si më poshtë:

“Meshkujt shqiptarë janë shumë të sjellshëm. Të paktën me mua, nuk e di për të tjerat. Janë të gjindshëm, nëse mua më duhet diçka, unë mund t’i telefonoj një miku dhe më ndihmojnë nëse kam nevojë për diçka. Po në të njëjtën kohë janë edhe xhelozë, bëjnë tipin e fortë.” , ndër të tjera është shprehur se do ti puthte këmbët vjehrrës nëse do ishte tradita.

/AlpeNews.al