MBIZOTËROJNË NGJYRAT E NATYRËS/ Ja si u veshën dhe moderatoret për këtë javë (FOTOT) – AlpeGossip
MBIZOTËROJNË NGJYRAT E NATYRËS/ Ja si u veshën dhe moderatoret për këtë javë (FOTOT)

MBIZOTËROJNË NGJYRAT E NATYRËS/ Ja si u veshën dhe moderatoret për këtë javë (FOTOT)

Si çdo javë tashmë alpegossip.al ju sjell në vëmëndje veshjet e moderatoreve në daljet e tyre televizive gjatë kësaj jave.

Veshja dhe looku i tyre bien shumë në sy pasi dhe vetë ato duan të duken bukur dhe veçantë në sy të teleshikuesve.

Këtë javë kanë mbizotëruar ngjyrat e ndyshme nga ato më të errtat e deri tek ato të natyres.

Në sy këtë javë ra Luana Vjollca e cila kishte veshur një fustan të brandit të “Versaçes” në të cilin mbizotëronin ngjyrat jeshile. Ajo u bë njësoj si Jenifer Lopez pasi dhe ajo e ka veshur më parë të njëjtin fustan.

Alpegossip.al ju sjell fotot e moderatoreve dhe i’ua le ju në dorë të zgjidhni se kush është veshur bukur gjatë javës.