“I DUA SHUMË…”/ Luana i ka dy këngë verore gati, por vetëm se ka një problem të vogël (FOTO) – AlpeGossip
“I DUA SHUMË…”/ Luana i ka dy këngë verore gati, por vetëm se ka një problem të vogël (FOTO)

“I DUA SHUMË…”/ Luana i ka dy këngë verore gati, por vetëm se ka një problem të vogël (FOTO)

Ndonëse pak ditë më parë publikoi linjën e saj të çantave dhe kapeleve verore, Luana ka vendosur të mos pushojë së punuari. Kësaj here ka treguar se ka gati dy projekte të reja muzikore. Vetëm se ka një problem, i do aq shumë ato këngë sa heziton t’i nxjerrë.

“I kam dy këngë verore që i dua shumë. T’i publikoj apo t’i ruaj? Po unë gjërat që i dua fort, i ruaj”, ka shkruar ajo në videon shkëputur nga studio.

Ne presim gjithsesi, vendimet i merr Luana.