JANË PANTALLONAT E MOMENTIT/ 11 mënyra si t’i kombinojmë xhinset “mom” - AlpeGossip
JANË PANTALLONAT E MOMENTIT/ 11 mënyra si t’i kombinojmë xhinset “mom”

JANË PANTALLONAT E MOMENTIT/ 11 mënyra si t’i kombinojmë xhinset “mom”

Një pyetje të shpejt: Dini si të kombinoni një palë pantallona xhinse “mom” (të lirshme)? Kjo pyetje vjen pasi xhinset më ikonë, të krijuara në fund të viteve 1800, janë esenciale për gardërobën e të gjithëve.

Ato nuk janë të ngushta, janë shpesh në ngjyrë të zbardhur dhe me bel të lartë.

Pra me çfarë i kombinoni për t’i dhënë paraqitjes suaj më shumë stil?

Ne ju themi 11 mënyra nga të cilat mund të frymëzoheni: