MË NË FUND/ Publikohet bashkëpunimi i Luana Vjollcës me Faydee – AlpeGossip
MË NË FUND/  Publikohet bashkëpunimi i Luana Vjollcës me Faydee

MË NË FUND/ Publikohet bashkëpunimi i Luana Vjollcës me Faydee

Luana Vjollca me atë të një njoftimi në Instagram kishte lajmëruar se shumë shpejt do të sillte këngën e saj të re, e cila ishte një bashkëpunim me këngëtarin me famë botërore, Faydee.

 

Dhe ja videoklipi i shumëpritur është publikuar pak më parë dhe ka marrë menjëherë mijëra klikime. Klipi i këngës dhe muzika shumë verore e bëjnë këtë këngë që shumë shpejt të kthehet në një hit.