Cila ishte këngëtarja shqiptare që festoi mbrëmë me kërcime twerk? (FOTO/VIDEO) - AlpeGossip
Cila ishte këngëtarja shqiptare që festoi mbrëmë me kërcime twerk? (FOTO/VIDEO)

Cila ishte këngëtarja shqiptare që festoi mbrëmë me kërcime twerk? (FOTO/VIDEO)

Ndërkohë që disa nga këngëtaret shqiptare mbrëmë ishin të pranishme në eventin e Grammys, ajo zgjodhi të bëjë diçka tjetër.

Një festë mes miqsh, twerk-ut dhe këngëve të saj:Kështu mund të përshkruhej me se miri party i mbrëmshëm në të cilin ishte e pranishme Era Istrefi. Pas ndarjes nga Faton Shoshi, kengëtarja duket se ka më shumë kohë për ta kaluar me veten dhe miqtë.