Raportet e Xhensilës me kunatën, më së miri i shpjegon kjo fotografi (Foto) – AlpeGossip
Raportet e Xhensilës me kunatën, më së miri i shpjegon kjo fotografi (Foto)

Raportet e Xhensilës me kunatën, më së miri i shpjegon kjo fotografi (Foto)

Xhensila Myrtezaj është njëra nga këngëtaret më të përfolura kohën e fundit në mediat rozë.

E i gjithë diskutimi është shtuar tash që çifti Besi-Xhensila kanë pranuar që do të bëhen prindër shumë shpejt.

Por duket se kjo ka bërë që Xhensila të duhet dhe të përkëdhelet edhe më shumë nga familja e Besit. Motra e tij, Ana ka publikuar një imazh të Xhensilës në llogarinë e saj në “Instagram” të cilin edhe e ka shoqëruar me zemra të shumta drejtuar kunatës.

 

Duket se raportet e tyre janë të shëndosha dhe ato janë shumë të afërta