SI ËSHTË TË JESH NË BACKSTAGE ME BEYONCE? Zbulojeni në këtë video… – AlpeGossip
SI ËSHTË TË JESH NË BACKSTAGE ME BEYONCE? Zbulojeni në këtë video…

SI ËSHTË TË JESH NË BACKSTAGE ME BEYONCE? Zbulojeni në këtë video…

Këngëtarja me famë botërore, që prej 15 vitehs tashmë ka dominuar indsutrinë e muzikës me imazhin dhe muzikën e saj, së fundmi ndodhet në turin e saj botëror OTR II, i cili ka korrur një sukses të madh financiar dhe publicistik, por gjithashtu u ka dhënë dhe shumë kënaqësi fansave të tyre.

Së bashku me të, në këtë tur ndodhet edhe bashkëshorti i saj dhe rreperi i famshëm Jay-Z. Tani ata duken më të lumtur se kurrë dhe po shijojnë në maksimum suksesin e tyre.

Për ta bërë edhe më emocionues këtë tur, Beyonce sapo ka shpërndarë me fansat e saj në Instagram një video nga prapaskenat dhe momentet më të bukura të koncerteve të saj.