Rita Ora zhvishet dhe kërkon ta lënë ashtu derisa të “ngrijë për vdekje” – AlpeGossip
Rita Ora zhvishet dhe kërkon ta lënë ashtu derisa të “ngrijë për vdekje”

Rita Ora zhvishet dhe kërkon ta lënë ashtu derisa të “ngrijë për vdekje”

Këngëtarja e njohur shqiptare në të gjithë botën, Rita Ora është shumë aktive në rrjetet sociale.

Prej atje mund të shohim të gjitha aktivitetet e saj madje edhe diçka nga jeta private

Së fundi, Rita është shfaqur shumë tërheqëse veshur në bikini dhe shtrirë mbi një gurë gjigand, pranë detit.

“Po të lutëm më lërmi këtu, deri sa të ngrijë për vdekje por deri atëherë jam mirë…” kishte shkruar Rita teksa po e shijonte bukurinë mahnitëse.

 

Ndryshe, Rita ka arritur që të jetë një ambasadore shumë e mirë e Kosovës dhe shqiptarëve.