TË GJITHË I KISHIM SYTË TEK BRADLEY/ Lady Gaga “tradhëton”, gjen të dashur të ri (FOTO) – AlpeGossip
TË GJITHË I KISHIM SYTË TEK BRADLEY/ Lady Gaga “tradhëton”, gjen të dashur të ri  (FOTO)

TË GJITHË I KISHIM SYTË TEK BRADLEY/ Lady Gaga “tradhëton”, gjen të dashur të ri (FOTO)

reth 6 muaj pas ndarjes nga i fejuari i saj Christian Carino, Lady Gaga është fotografuar pranë një mashkulli të ri në krah.

Bëhet fjalë për inxhinierin Daniel Horton me të cilin është fotografuar gjatë një dreke në Los Angeles.

Të dielën, Gaga, 33 vjeç, u fotografua duke u puthur me inxhinierin Dan Horton, 37 vjeç, në restorantin Granville në Studio City, California.

Burime thanë për “People” se Gaga dhe Horton dukeshin se ishin më shumë se miq dhe u panë duke u puthur shumë herë gjatë drekës.

Në një foto të siguruar nga “People”, Gaga shihet e përkulur duke puthur Horton ndërsa ai është ulur në një karrige në ballkon!

Ndërkohë që të gjithë po flisnin për romancën e saj me aktorin Bradley Cooper që pas filmit që bënë bashkë, këngëtarja nuk humbi fare kohë dhe na dëshmoi të kundërtën.