“JA LE ZEMRËS PIKË”/ Publikohet kënga e re e Labinot Tahirit (VIDEO) – AlpeGossip
“JA LE ZEMRËS PIKË”/ Publikohet kënga e re e Labinot Tahirit (VIDEO)

“JA LE ZEMRËS PIKË”/ Publikohet kënga e re e Labinot Tahirit (VIDEO)

Labinot Tahiri sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Ja le zemrës pikë”.

Kësaj radhe, Labi ka bashkëpunuar me këngëtarin Fidan Ahmeti, kurse këngën e kanë shoqëruar edhe me videoklip.

Për tekstin e këngës është përkujdesur Fadil Topalli, muzikën dhe orkestrimin e bëri Agon Neziri, kurse për videon u kujdes  RGB Entertainment.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën më të re nga Labinot Tahiri dhe Fidan Ahmeti.