“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjë herë më parë me “REKORD” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjë herë më parë me “REKORD” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjë herë më parë me “REKORD” likesh, mësoni kush VIP kryeson listën (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Loredana Zefi, e cila ka postuar një foto e veshur me të zeza dhe ku ka vën një paruke me flokë të zeza. Ajo ka marrë 171,430 like e ndjekur nga 2.8 M followersa.

Më pas vjen Dhurata Dora me 121,095 like.

Bora Zemani 12,833 like.

Arilena Ara 10,485 like.

Visjan  Ukcenaj me 6,711 like.