BES KALLAKU POSTON FOTO/ Shfaqet krah për krah me liderin komunist (FOTO) – AlpeGossip
BES KALLAKU POSTON FOTO/ Shfaqet krah për krah me liderin komunist (FOTO)

BES KALLAKU POSTON FOTO/ Shfaqet krah për krah me liderin komunist (FOTO)

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku ka postuar në profilin e tij një foto mjaft interesante.

Në këtë fotomontazh, Besi shihet duke i treguar Kim Jong-ut për domaten dhe shpjegimin e emrit të saj në latinisht, e ndërsa Jong e dëgjon gjithë vëmendje.

“Nigjo mu, domotja osht frut edhe jo perim, ne latinisht i thone “solanum lycopersicum”, edhe mbaje mend se nuk ta perseris mo”, ka shkruar aktori.

Kohët e fundit, Besi ka postuar fotomontazhe me aktorë dhe personazhe të famshëm