“ÇANTA 1000 EURO,RROGA 300″/ Arsyeja e çuditshme pse Majku nuk martohet (FOTO) – AlpeGossip
“ÇANTA 1000 EURO,RROGA 300″/ Arsyeja e çuditshme pse Majku nuk martohet (FOTO)

“ÇANTA 1000 EURO,RROGA 300″/ Arsyeja e çuditshme pse Majku nuk martohet (FOTO)

Reperi i njohur Majk është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagram, ku ka mbledhur një numër të madh fansash dhe postimet e tij tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.
Ditën e sotme, reperi ka bërë një shkrim shumë pikant për vajzat shqiptare, ku i ironizon për mënyrën e tyre të jetesës.

“Shtikllat 1000 euro, ajfonin 1000 euro, çantën e dorës 1000 euro, e rrogën e kanë 300 euro, ose janë pa punë. Femrat në qytetin tim, woow si e bëni këtë, dmth ju jeni mrekulli.”- ka shkruar Majk me ironi.
Sipas reperit, kjo është arsyeja pse nuk po martohet dhe po ndahet nga të dashurat.

“Edhe akoma po më pyesin pse nuk po martohem ose pse po ndahem. Njerëz budallenj. Edhe unë jam Kosovë more hej. Dhe nuk është aspak për të qeshur.”- ka shkruar ai.