DY MUAJ PAS "MARTESËS GAY" TË MODERATORIT SHQIPTAR/ Mishel Rrena rikthehet në rrjetet sociale dhe ekran (FOTO) - AlpeGossip
DY MUAJ PAS “MARTESËS GAY” TË MODERATORIT SHQIPTAR/ Mishel Rrena rikthehet në rrjetet sociale dhe ekran (FOTO)

DY MUAJ PAS “MARTESËS GAY” TË MODERATORIT SHQIPTAR/ Mishel Rrena rikthehet në rrjetet sociale dhe ekran (FOTO)

Në datën 20 gusht moderatori i njohur Mishel Rrena lidhi kuror me partnerin e tij Tian Oliver Murray. Çifti e organizoi dasmën në një ceremoni private në Londër.

Martesa e parë gay  për publikun shqiptar duket se revoltoi shqiptarët ku e kritikuan rëndë nëpër rrjete sociale moderatorin.

Menjëherë pasi pamjet u bënë publike Misheli vendosi të zhdukej nga rrjetet sociale por vetëm pas dy muajsh ai u bë i gjallë në llogarin e tij “facebook” por jo “Instagramit”

Burime për  AlpeNews thonë se Misheli pas pauzës së shkurtër i është rikthyer botës televizive.