“KUR KE MAMIN OSE BABIN VIP”/ Kur fansat i mbyt kurioziteti: Nga ofendimet tek…(FOTO) – AlpeGossip
“KUR KE MAMIN OSE BABIN VIP”/ Kur fansat i mbyt kurioziteti: Nga ofendimet tek…(FOTO)

“KUR KE MAMIN OSE BABIN VIP”/ Kur fansat i mbyt kurioziteti: Nga ofendimet tek…(FOTO)

Duket se të qenit një personazh publik kohët e fundit po ktheht në një sfid të vështirë. Njësoj si njerëzit e thjesht edhe vip-at nuk ngurojn të publikojn foto me fëmijët e tyre nëpër rrjete sociale.

Mirëpo përveç karrierës së mamit ose babait ndjekësit janë shumë kurioz edhe për fëmijët. Prandaj shumë prej fansave zgjedhin tu drejtojn pyetjet nëpërmjet  rrjetit social Instagram.

Mirë nuk janë të paktat rastet  kur pyetjet kanë acaruar vip-at dhe kanë përfunduar në ofendime kurse disa të  tjerë zgjedhin të kritikojn mamin.

Ja disa nga rastet kur ndjekësit i “mbyt” kurioziteti për vip-at.

Xhensila Myrtezai 

 

Aulona Musta

Alketa Vejsiu

Jonida Shehu

Mozzik

AlpeNews.al