Sia ime! Ami publikon FOTON e parë me vajzën: Dorë për dore 2 shoqe… – AlpeGossip
Sia ime! Ami publikon FOTON e parë me vajzën: Dorë për dore 2 shoqe…

Sia ime! Ami publikon FOTON e parë me vajzën: Dorë për dore 2 shoqe…

Moderatorja Amarda Toska ka publikuar në rrjete sociale foton e parë me vogëlushen e saj të porsalindur Sia.
Në këtë foto nënë e bijë shfaqen dorë për dore dhe Ami shkruan:”Dore per dore..2 shoqe …gjithe jeten! #siaime”,-përfundon moderatorja e njohur. Moderatorja solli në jetë vogëlushen vetëm pak ditë më parë, duke e bërë djalin e saj të madh Joelin me motër. Emri i zgjedhur për vajzën u mendua nga Ami dhe kuptimi i “Sia” në kontekstin biblik është “fitore”.