Veshi tuta me taka, fansat tallen keq me Eni Koçin: KATUNARE (FOTO) – AlpeGossip
Veshi tuta me taka, fansat tallen keq me Eni Koçin: KATUNARE (FOTO)

Veshi tuta me taka, fansat tallen keq me Eni Koçin: KATUNARE (FOTO)

Bjondja seksi e estradës shqiptare, Eni Koçi, është një ndër femrat më të parapëlqyera për publikun shqiptar. Pas këngës së fundit “Jemi dashtë”, me të cilën pati shumë sukses, këngëtarja bukuroshe shfaqet herë pas here me postime në Instagram për fansat e saj.

Ditën e sotme në postimin e fundit, Eni mori komente negative për shkak të kombinimit me taka qe u kishte bërë tutave sportive.

“Tuta dhe taka, vetëm në rruzin shqiptar ndodh kjo”, “Taka me tuta sportive, fundi botës po vjen”, “Moda e re, tuta me taka”, janë disa nga komentet e fansave.